Ročník 2017

Zvostra 2017 v listopadu odstartovalo po roční přestavce a bude trvat až do začátku března. O historii kurzu si můžeš přečíst zde.

Jaký instruktorský tým stojí za ročníkem 2017 si můžeš přečíst zde.

Pro koho?

Nakonec se s námi na Zvostra! pouť vydalo 27 statečných účastníků a účastnic starších 20ti let.

Kdy a kde to bude?

16. – 19. 11. 2017 – Hutě u Pacova (proběhlo)
12. – 14. 1. 2018 – Pardubice
2. – 4. 3. 2018 – Praha

Základny jsou útulné a dobře vybavené, protože se o vás chceme dobře postarat. A krom toho s námi na kurzu bude i nějaká ta drobotina 🙂

 

Obecné informace o kurzu zvostra:

Součástí úspěšného absolvování kurzu je i příprava a realizace víkendové akce v domovském oddíle. Naplánujte si prosím tuto víkendovou akci  ve svých i oddílových kalendářích mezi 2. a 3. víkend kurzu. Akce proběhne pod vaším vedení s pomocí oddílové/ho vedoucí/ho – nezapomeňte se s ní/m domluvit.

  • Vyžadujeme 100 % účast na všech částech kurzu, včetně včasného příjezdu. Plánujte příjezd na 18:00 vždy první den části kurzu.
  • Během kurzu je poměrně dost úkolů (i mezi víkendy), proto prosím počítejte s tím, že budete muset věnovat kurzu čas i mimo víkendy. (Např. i ve zkouškovém období, pokud studujete VŠ, apod.)
  • Kurz vyžaduje i práci v e-learningu, tedy i základní uživatelské schopnosti při obsluze PC.
  • Hledáme aktivní a motivované účastníky, kteří umí případné problémy řešit včas a otevřeně. My jsme tu od toho, abychom vám s nimi pomohli. 🙂

Zajímá vás ještě něco?

info(zavostráč)zvostra.net

Nezapomeňte nás stále sledovat  na Zvostra! facebooku, kde to už žije!